Kredyty firmowe bez US i ZUS

Zostaw wiadomość oddzwonimy

Zapoznaj się z polityką prywatności Polityka prywatności

Kredyty firmowe bez US i ZUS

Firma Expresskredyt pomoże Ci uzyskać kredyt dla twojej firmy. Uzyskując od nas pieniądze możesz je przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki nam dopasujesz rozwiązanie finansowe do swojej bieżącej sytuacji. Oferujemy kredyty dla firm bez US i ZUS. Co nas wyróżnia to doświadczenie w
doborze optymalnego kredytu dla firm. Dla nas ważna jest jak najlepsza współpraca z klientem, a także co konkretnie może otrzymać nasz klient. Zawsze udzielamy rzetelnej informacji o zaciągniętym kredycie informując o faktycznych kosztach finansowania oraz spłacania zobowiązania.
Usługa jaką jest kredyt dla firm to przede wszystkim atrakcyjne rozwiązanie oraz szybkie otrzymanie dużej gotówki. Taka pożyczka daje nowemu przedsiębiorcy zakupienie potrzebnych
nowych urządzeń związanych z daną branżą. Inną realizacją kredytu jest zakup towaru, który zostanie wykorzystany przez firmę. Znajdziemy dla Ciebie kredyt, a Ty przeznaczysz go na dowolny cel. Uzyskany kredyt daje możliwość uzyskania finansowania z rozłożeniem otrzymanej kwoty na raty.
Nie musisz martwić się o posiadanie zaświadczenia z ZUS i US. U nas znajdziesz ekspresowy kredyt z dogodną propozycją dla siebie. Expresskredyt oferuje kredyty bez ZUS i US nawet do ustalonej kwoty. Zawsze rozmawiamy z naszym nowym klientem mając na uwadze, że każda inwestycja jest inna. Pomagamy naszym startującym przedsiębiorstwom którzy są krótko na rynku znaleźć odpowiednie finansowanie dla swojej inwestycji. Finansujemy marki które działają zaledwie kilkanaście miesięcy na rynku.
Dodatkowym atutem firmy Expresskredyt jest możliwość uzyskania kredytu dla firmy bez zbędnej liczby zaświadczeń. Znamy dobrze rynek i posiadamy doświadczenie. Potrafimy szybko i skutecznie znaleźć kredyt dla firm dopasowany do naszych klientów. Staramy się dogłębnie wyjaśniać naszemu klientowi zagadnienia pod kątem skutków finansowych oraz prawnych.
Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą kredytu bez US i ZUS oraz pożyczką dla firm
jednoosobowych to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza
kontaktowego na naszej stronie. Po wypełnieniu go możliwie jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt z nami

Expresskredyt Daniel Galicki
Al. Jana Pawła II 43A/37B
01-001 Warszawa
NIP 849-138-89-27
KNF numer wpisu RPK032290

Zadzwoń do nas

Daniel Galicki
tel: 728 877 775
Ewelina Galicka
tel: 538 100 006